0

Akumulatory Trojan Kalisz znane są na całym świecie z uwagi na ich wysoką jakość, precyzję, nienaganność i bezawaryjność. Teraz dostępne są one również dla mieszkańców miejscowości Kalisz. Produkty sygnowane logotypem tego producenta są w pełni odporne na głębokie rozładowania, co czyni je wyjątkowo użytecznymi zwłaszcza w przypadku wszelkiego rodzaju maszyn czyszczących, pojazdów elektrycznych czy podnośników koszowych. Akumulatory sprawdzają się także do montażu w licznych pojazdach i maszynach użytkowych oraz w łodziach i kamperach.

Akumulatory Trojan Kalisz

Akumulatory Trojan

Firma Trojan zajmuje się produkcją akumulatorów od lat, a jej cechą charakterystyczną jest wykorzystywanie określonego koloru obudowy każdego akumulatora. Marka zastrzegła sobie bowiem możliwość wykorzystywania konkretnej barwy w przypadku swoich produktów. Takie rozwiązanie pozwala kupującym i użytkownikom bardzo łatwo odróżnić właściwy produkt od akumulatorów innych producentów, którzy również są obecni na rynku.

Akumulatory Trojan – niezawodna marka godna polecenia

Trojan

Akumulatory sygnowane logotypem tego producenta należą do kategorii akumulatorów głębokiego rozładowania. Marka Trojan pochodzi z USA i funkcjonuje na rynku od 1925 roku, aczkolwiek największy rozgłos przyniosło jej zaprojektowanie specjalistycznego pojazdu elektrycznego dla golfistów. Wydarzenie to miało miejsce w latach 60. dwudziestego wieku. Od tego czasu marka zaczęła docierać do coraz szerszego grona odbiorców, aż w końcu zyskała popularność o globalnym zasięgu.

Zobacz także >> Akumulatory Optima Kalisz

Poszczególne produkty firmy znane są niemalże wszystkim użytkownikom akumulatorowych urządzeń technicznych, którzy na rynku poszukują wyłącznie wysokiej jakości rozwiązań. Marka ta we wszelkiego rodzaju rankingach i statystykach zestawiana jest wyłącznie z innymi wysokiej jakości producentami, jak np. firma Banner

Marka przykłada ogromną wagę do szczegółów i detali, a każdy etap produkcji akumulatorów odbywa się zgodnie ze wszelkimi normami, procedurami i ustaleniami oraz z zachowaniem należytej staranności i precyzji. Każdy akumulator tworzony jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co w konsekwencji przekłada się na niezawodność i bezawaryjność gotowego już produktu. Akumulatory w swoim działaniu wykorzystują wysoce wydajny separator, co przyczynia się do wydłużenia żywotności i okresu eksploatacji każdego produktu.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż firma Trojan stale pracuje nad ulepszaniem swoich akumulatorów. Pomimo ogromnego zainteresowania i ogromnej popularności, producent udoskonala poszczególne produkty, aby zapewnić komfort użytkowania swoim odbiorcom oraz sprostać aktualnym trendom i wymaganiom rynkowym. W 1992 roku firma stworzyła nawet własne centrum badawcze. Krok ten odbił się szerokim echem w branży, co po raz kolejny pozwoliło marce zdobyć globalny rozgłos i renomę.

Akumulatory Trojan można nabyć na naszej stronie internetowej, na której dostępnych jest wiele różnego rodzaju modeli dostosowanych do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W naszej ofercie znaleźć można akumulatory dedykowane do licznych pojazdów i maszyn, między innymi akumulatory przeznaczone do samochodów ciężarowych z serii OverDrive AGM. Ponadto zajmujemy się także dystrybucją akumulatorów Plus Series, które zaliczają się do kategorii akumulatorów głębokiego rozładowania.

Warto podkreślić, że niezależnie od wybranego modelu, każdy użytkownik będzie zadowolony z wyboru. Marka znana jest bowiem ze swej bezkompromisowości. Każdy akumulator Trojan to więc wysoka jakość, bezawaryjność, niezawodność i długi okres eksploatacji. Pozytywne opinie na temat tych produktów pochodzą zarówno ze strony zadowolonych dotychczasowych użytkowników, jak i ekspertów z branży.

Zobacz także >> Akumulatory Yuasa Kalisz

4.7/5 - (3 votes)

Zobacz także