0

Dystrybutor akumulatorów AKBA posiada w swojej ofercie produkty VOLT Batterien. Firma VOLT znana jest od 2012 roku. Jest to Polska marka, która od początku swojego istnienia cieszy się ogromnym uznaniem wśród kupujących i ekspertów z branży. To właśnie dlatego firma AKBA zdecydowała się podjąć współpracę z tym producentem. Akumulatory VOLT Batterien Kalisz są gwarancją niezawodności, bezawaryjności i długiej eksploatacji. Dzięki temu produkty te wpisują się w misję i politykę hurtowni akumulatorów AKBA, która stawia wyłącznie na najlepsze jakościowo akumulatory, tworzone w oparciu o atestowane elementy i podlegające specjalistycznej kontroli jakości.

Akumulatory VOLT Batterien Kalisz = wysoka jakość

Akumulatory Volt Kalisz

Akumulatory VOLT Batterien tworzone są z użyciem najwyższej jakości elementów składowych, co pozwala stworzyć niezawodne i bezawaryjne urządzenia, które charakteryzują się długim okresem eksploatacji. Produkty te cechują się również wysokim poziomem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu innowacyjnych systemów przeciwwybuchowych i przeciw-wyciekowych. Poszczególne produkty dedykowane są do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, łodzi i kamperów. Każdy akumulator podlega gwarancji, która w zależności od modelu wynosi dwa lub trzy lata.

Zobacz także >> Akumulatory Moll Kalisz

Osiem podstawowych linii produktowych

Oferta marki to osiem podstawowych linii produktowych i aż 60 różnorodnych modeli akumulatorów. Każdy z nich sprawdza się do innych warunków, dzięki czemu każdy potencjalny kupujący może znaleźć produkt adekwatnie do własnych wymagań. Poszczególne linie produktowe VOLT Batterien prezentują się w sposób następujący:

  • Professional –  w akumulatorach tych zastosowano zaawansowaną technologię Ca/Ca, która wraz z podwyższoną mocą rozruchową jest w stanie osiągnąć nawet najbardziej wyśrubowane normy,
  • Agro – akumulatory te charakteryzują się podwyższoną mocą rozruchową oraz wykazują się właściwościami, które świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach,
  • High Performance – akumulatory te są odporne nawet na najbardziej skrajne temperatury, zarówno niskie, jak i wysokie,
  • Marine – akumulatory te przeznaczone są do głębokich rozładowań,
  • Energy Dual – akumulatory te charakteryzują się zwiększoną żywotnością baterii oraz możliwością pracy w podwójnym trybie,
  • Silver Premium – akumulatory te cechują się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz długim okresem eksploatacji,
  • Truck HD – akumulatory te są niezawodne w każdych warunkach oraz charakteryzują się długim okresem żywotności,
  • EFB – akumulatory te gwarantują wysoką stabilność użytkowania i sprawdzają się zwłaszcza do pracy cyklicznej.

Dystrybutor akumulatorów marki VOLT – AKBA

Hurtownia akumulatorów Volt Batterien

Firma AKBA od lat współpracuje z marką VOLT, ponieważ jej akumulatory to wysokiej jakości rozwiązania, godne polecenia. Zasięg działalności tego dystrybutora to rodzimy rynek krajowy oraz zagraniczny, obejmujący kraje Unii Europejskiej. Z rozbudowanej oferty hurtowni mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Zobacz także >> Akumulatory motocyklowe Kalisz

To co wyróżnia firmę AKBA na tle konkurencji to przede wszystkim wysoce rozbudowana oferta pod względem produktowym i cenowym. Dzięki temu każdy zainteresowany może nabyć produkt dostosowany do jego indywidualnych oczekiwań, wymagań i możliwości finansowych.

Kup online akumulatory Volt Batterien

Zakup hurtowy akumulatorów

5/5 - (2 votes)

Zobacz także